Preferowane kierunki transportu to południowa i zachodnia Europa:
• Włochy • Austria • Czechy • Słowacja • Węgry • Szwecja

 

30 lat

doświadczenia

w transporcie

Poznaj naszą historię...

Transport na jaki zasługujesz

► NASZA DEWIZA

Ugruntowana pozycja naszej firmy sprawia, że coraz więcej klientów korzysta z naszych usług. Jakość tych usług oraz profesjonalizm są źródłem satysfakcji dla wielu kontrahentów. Będąc przygotowanym organizacyjnie i sprzętowo, jesteśmy w stanie szybko i sprawnie wykonać usługę. Kierujemy się indywidualnym podejściem do klienta i dostosowujemy się do jego oczekiwań i potrzeb.

 

Jako jeden z europejskich liderów w transporcie drogowym oferujemy świadczenie usług o wysokiej jakości, gwarantujących szybkie i bezpieczne przewozy.


Dzięki swej atrakcyjności, skuteczności i stabilności na konkurencyjnym rynku usług transportowych firma posiada wysoką produktywność i nie zachwianą rentowność. Jesteśmy obecni na wszystkich drogach Europy, a ceny naszych usług oferujemy stosując zawsze taryfy mające na uwadze dobro i zadowolenie klienta. 

Swoją pierwszą obecność na rynku usług transportowych przedsiębiorstwo odnotowało w 1991 roku, kiedy istniało jeszcze jako spółka cywilna "GOMOLEX" - PAWEŁ i HENRYK GOMOLA.

Po 8-letniej działalności firma stała się na tyle widoczna na rynku transportowym, że w wyniku przekształceń nastąpił podział i od 1999 roku istnieją dwa samodzielne przedsiębiorstwa transportowo - spedycyjne:
► GOMOLA TRANS - Paweł Gomola 
► GOMOLEX - Henryk Gomola


W oparciu o własny tabor nastąpiła dalsza rozbudowa firmy i aktualnie od początku 2007 roku, firma posiada nowocześnie zorganizowaną bazę z siedzibą w Pogórzu (przy starej drodze Skoczów - Bielsko Biała). 
W ślad za dynamiką rozwoju, przedsiębiorstwo podąża również za poszukiwaniem obszarów oszczędności kosztowych, co jest specyfiką rynku transportowego.

 

Rozwijając się nadal szukamy nowych kontaktów a znajomość procesów logistycznych, pozwala nam na zwiększenie swej produktywności. Z tego też względu dla podniesienia prestiżu i pozyskania dodatkowych źródeł dochodu koncentrujemy się na poszukiwaniu nowych rozwiązań oraz dodatkowych możliwości pomnażania kapitału.

Oszczędzaj czas - dzięki naszej firmie znacznie skrócą Państwo odstęp czasowy między złożeniem zamówienia a dostawą towaru.

Oszczędzaj pieniądze - ceny naszych usług oferujemy stosując zawsze taryfy mające na uwadze dobro i zadowolenie klienta. 

Niezawodność - oznacza zgodny z oczekiwaniem termin każdej dostawy, jak również bezpieczeństwo i prawidłowość wykonania.

43-430 Pogórze

ul. Bielska 126

Napisz do nas

biuro@gomolatrans.pl

ZAKRES USŁUG

INFORMACJE

Transport międzynarodowy

Roboty ziemne

Kontakt

Sprzedaż materiałów sypkich

Aktualności

Sponsoring

Serwis TIR

Spedycja międzynarodowa

Transport krajowy

Kariera

Tabor

Dokumenty

O Firmie

Zadzwoń do nas
+48 519 134 661

Obserwuj nasz profil
⇒ na facebooku

Napisz do nas
biuro@gomolatrans.pl

Gomola Trans | © Copyright - Wszelkie prawa zastrzeżone.
1991 - 2024

Polityka prywatności

O Firmie