Księgowość

aneta@gomolatrans.pl

Księgowa

Aneta Kubicka

daria@gomolatrans.pl

Księgowa

Daria Biela

barbara.moskala@gomolatrans.pl

Główna Księgowa

Barbara Moskała

Transport krajowy i międzynarodowy • Wywrotki • Sprzedaż kruszyw

maciej.radosz@gomolatrans.pl

Tel.: +48 517 335 210

Tel.: +48 33 851 02 40

Logistyk

Maciej Radosz

rafal@gomolatrans.pl

Tel.: +48 515 178 975

Tel.: +48 33 857 71 67

Logistyk

Rafał Pince

Usługi koparko ładowarką • Roboty drogowo - budowlane

Tel.: +48 519 134 687

Roboty ziemne

Adam Złomańczuk

Serwis tachografów cyfrowych MG TACHO

michal@gomolatrans.pl

Tel.: +48 519 134 661

Dyrektor serwisu

Michał Gomola

Serwis TIR • Serwis SCANIA

serwis.gomola@gmail.com

mateusz@gomolatrans.pl

Tel.: +48 501 927 090

Dyrektor serwisu

Mateusz Dziadek

Import

barbara.rusin@gomolatrans.pl

Tel.: +48 510 064 627

Tel.: +48 33 853 34 13

Logistyk

Barbara Rusin

Transport międzynarodowy • Spedycja • Export

halina@gomolatrans.pl

Tel.: +48 507 000 965

Tel.: +48 33 853 00 32

Spedytor

Halina Habarta

Prezes

gomolatrans@onet.pl

pawel@gomolatrans.pl

Tel.: +48 33 857 71 67

Prezes

Paweł Gomola

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gomola Trans moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt elektroniczny

 

biuro@gomolatrans.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(+48) 33 853 00 32

Godziny pracy

 

Pon - Pt: 9:00-18:00

Sob: 10:00 - 14:00 

Lokalizacja biura

 

ul. Bielska 126

43-430 Pogórze

NIP: 548-106-54-57

43-430 Pogórze

ul. Bielska 126

Napisz do nas

biuro@gomolatrans.pl

Zadzwoń do nas

+48 338 530 032

ZAKRES USŁUG

INFORMACJE

Transport międzynarodowy

Roboty ziemne

Kontakt

Sprzedaż materiałów sypkich

Aktualności

Sponsoring

Serwis TIR

Spedycja międzynarodowa

Transport krajowy

Kariera

Tabor

Dokumenty

O Firmie

Zadzwoń do nas
+48 33 853 00 32

Napisz do nas
biuro@gomolatrans.pl

Gomola Trans | © Copyright - Wszelkie prawa zastrzeżone.
1991 - 2022

Polityka prywatności

Kontakt