aneta@gomolatrans.pl

Księgowa

Aneta Kubicka

daria@gomolatrans.pl

Księgowa

Daria Biela

barbara.moskala@gomolatrans.pl

Główna Księgowa

Barbara Moskała

Tel.: +48 519 134 687

Roboty ziemne

Adam Złomańczuk

• Księgowość

• Usługi koparko ładowarką • Sprzedaż materiałów sypkich • Roboty drogowo - budowlane

tacho.gomola@gmail.com

Tel.: +48 519 134 661

Stanowisko

Michał Gomola

serwis.gomola@gmail.com

mateusz@gomolatrans.pl

Tel.: +48 501 927 090

Stanowisko

Mateusz Dziadek

• Serwis tachografów cyfrowych MG TACHO

• Serwis TIR • Serwis SCANIA

barbara.rusin@gomolatrans.pl

Tel.: +48 510 064 627

Tel.: +48 33 853 34 13

Stanowisko

Barbara Rusin

maciej.radosz@gomolatrans.pl

Tel.: +48 517 335 210

Tel.: +48 33 851 02 40

Stanowisko

Maciej Radosz

halina@gomolatrans.pl

Tel.: +48 507 000 965

Tel.: +48 33 853 00 32

Stanowisko

Halina Habarta

rafal@gomolatrans.pl

Tel.: +48 515 178 975

Tel.: +48 33 851 02 40

Stanowisko

Rafał Pince

gomolatrans@onet.pl

pawel@gomolatrans.pl

Tel.: +48 33 857 71 67

Prezes

• Import

• Transport międzynarodowy • Spedycja • Export

• Transport krajowy i międzynarodowy • Wywrotki • Sprzedaż materiałów sypkich

Paweł Gomola

43-430 Pogórze

ul. Bielska 126

Napisz do nas

biuro@gomolatrans.pl

Zadzwoń do nas

+48 338 530 032

ZAKRES USŁUG

INFORMACJE

Transport międzynarodowy

Roboty ziemne

Kontakt

Sprzedaż materiałów sypkich

Aktualności

Sponsoring

Serwis TIR

Spedycja międzynarodowa

Transport krajowy

Kariera

Tabor

Dokumenty

O Firmie

Zadzwoń do nas
+48 33 853 00 32

Napisz do nas
biuro@gomolatrans.pl

Gomola Trans | © Copyright - Wszelkie prawa zastrzeżone.
1991 - 2022

Polityka prywatności

Kontakt robocza