Firma
A A A
   

Swoją pierwszą obecność na rynku usług transportowych przedsiębiorstwo odnotowało w 1991 roku, kiedy istniało jeszcze jako spółka cywilna "GOMOLEX" - PAWEŁ i HENRYK GOMOLA. Po 8-letniej działalności firma stała się na tyle widoczna na rynku transportowym, że w wyniku przekształceń nastąpił podział i od 1999 roku istnieją dwa samodzielne przedsiębiorstwa transportowo - spedycyjne:
* GOMOLA TRANS - Paweł Gomola
* GOMOLEX - Henryk Gomola

W oparciu o własny tabor nastąpiła dalsza rozbudowa firmy i aktualnie tj. od dnia 1.01.2007r firma posiada nowocześnie zorganizowaną bazę z siedzibą w POGÓRZU, ul. Bielska 126 (przy starej drodze na trasie Skoczów - Bielsko Biała).
W ślad za dynamiką rozwoju podążamy również za poszukiwaniem obszarów oszczędności kosztowych, co jest specyfiką rynku transportowego.

Rozwijając się nadal szukamy nowych kontaktów a znajomość procesów logistycznych, pozwala nam na zwiększenie swej produktywności. Z tego też względu dla podniesienia prestiżu i pozyskania dodatkowych źródeł dochodu koncentrujemy się na poszukiwaniu nowych rozwiązań oraz dodatkowych możliwości pomnażania kapitału.NASZA DEWIZA
Ugruntowana pozycja naszej firmy sprawia, że coraz więcej klientów korzysta z naszych usług. Jakość tych usług oraz profesjonalizm są źródłem satysfakcji dla wielu kontrahentów.
Będąc przygotowanym organizacyjnie i sprzętowo, jesteśmy w stanie szybko i sprawnie wykonać usługę. Kierujemy się indywidualnym podejściem do klienta i dostosowujemy się do jego oczekiwań i potrzeb.

Jako jeden z europejskich liderów w transporcie drogowym oferujemy świadczenie usług o wysokiej jakości, gwarantujących szybkie i bezpieczne przewozy. Dzięki swej atrakcyjności, skuteczności i stabilności na konkurencyjnym rynku usług transportowych firma posiada wysoką produktywność i nie zachwianą rentowność.
Jesteśmy obecni na wszystkich drogach Europy, a ceny naszych usług oferujemy stosując zawsze taryfy mające na uwadze dobro i zadowolenie klienta. 

 
  Informacje o firmie
Dokumenty firmy
Kontakt
Sponsoring
Transport międzynarodowy
Transport krajowy
Spedycja międzynarodowa
Usługi warsztatowe
Sprzedaż materiałów sypkich
Roboty ziemne
Sprzęt ciężki
GomolaTrans - transport międzynarodowy, transport krajowy
projektowanie stron iPolska